News
Üyelerin dikkatine
Wednesday, September 11, 2019 1:12 PM
 
Sayın üyeler, sitenin içeriğinin zenginleştirilmesi, sizlerin gayret ve emeğine bağlı. Sizlerden ricam, mümkün olduğunca gelecek nesillerimize zengin bir soykütüğü içeriği aktarmak. Dolayısı ile bilgilerinizi güncellemeniz ve sizinle akrabalık bağı olan şahısları üyelik için teşvik etmeniz ve onlarıda eklemeniz. Birçok kayıt soyismi (evlenen bayanlar için kızlık soyismi) ve anne & baba eklenmesi, akraba bağları açısından, takip edilebilmesi açısından önemli.
Fotoğraf ekleyen şahıslar mutlaka fotoğrafların formatını yüklemeden önce küçültülmeleri gerekmektedir (640X480 veya daha küçük olmalı). Aksi takdirde sistemde sorun çıkabilmektedir.
Wednesday, August 28, 2019 7:41 PM
Lütfen Dikkat:
Wednesday, August 28, 2019 10:12 AM

 

Siteye Erzincanlı Mehmet Sani Çelebi soyundan gelen veya herhangi bir şekilde akrabalık bağı olanlar kayıt yaptırabilir.
Aşağıdaki kayıt formunu eksiksiz olarak doldurup göndermelisiniz. Admin kaydınızı kontrol ettikten sonra size bildirimde bulunacaktır. Email olarak geri dönüş olacak. Size gelen Emaili onaylamalısınız.
Not: akrabalık kısmına akrabalık derecesini bildirmelisiniz.
Dikkat:
Kayıt olduktan sonra, sistem size Emailinizi doğrulamanız için Email gönderecektir. Gelen Emailde belirtilen linki tıklayıp kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp gönder tuşunu tıklayacaksınız.
Şayet bir iki saat içinde sistemden bir Email almadıysanız, bu durumda Spam dosyasına bakmanız gerekir. Veya Email sunucunuz ayarlarını gözden geçirmelisiniz.